BARIŞ MANÇO, MODA’DAKİ EVİNDE ANILIYOR

Barış Manço, Moda’daki evinde anılıyor…

Sesi Moda’dan dünyaya yayılan Türkiye’nin evrensel sanatçısı Barış Manço, 13. ölüm yıldönümünde Kadıköy Belediyesi Barış Manço Müze Evi’nde anılıyor. Müze Ev, 31 Ocak Salı günü gece yarısına kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.

Manço'ya dair her şeyin sergilendiği bu müze-ev, onu çok daha yakından tanımak, bilinmeyen yönlerini öğrenmek isteyenleri, nostaljik bir yolculuğa davet ediyor.

MANÇO’NUN EVİNDE KUKLA GÖSTERİSİ!

Barış Manço Müze evinde çocuklar için çeşitli etkinlikler de yapılıyor. Açık Göz Kukla Tiyatrosu’nun “İbiş ve Arkadaşlarının Maceraları” adlı kukla gösterisi geçtiğimiz Pazar günü çocukların yoğun ilgisi ile beğeni topladı.

Barış Manço’nun Evi’nde gerçekleşen gösteride çocuklarla beraber izlemeye gelen anne babaları da coşkulu anlar yaşadılar. Kukla gösterisinin sonunda ortaya çıkan Barış Manço’nun kuklası ise dikkat çekti. Çocuklar Barış Manço’nun sevilen şarkılarıyla beraber dans ettiler, şarkılar söylediler, fotoğraf çektirdiler. Gösteri bitiminde ise duygusal anlar yaşandı. Kukla gösterisinin devam etmesini isteyen minikler gitmek istemediler. Açık Göz Kukla Tiyatrosunun “İbiş ve Arkadaşlarının Maceraları” adlı kukla gösterisi Ocak, Şubat, Mart, Nisan ve Mayıs ayının her Pazar günü 14.00’de Barış Manço’nun Evi 81300 Moda’da kukla severlerle buluşuyor.

Haber devamı gazetekadikoy.com.tr

Anasayfa | Hakkımızda | Rehberlik | Kütüphane | E-etüt | İletişim
2010© Kadıköy Belediyesi Çocuk Etüt Merkezleri